fbpx

Ramaus poilsio sodyba KLIUKAI be muzikos ir triukšmo

Dovanų kuponų paslaugų teikimo sąlygos ir taisyklės

1. Dovanų kupono pirkėjas ir/ar turėtojas sutinka su šiomis sodybos KLIUKAI dovanų kupono naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis, taip pat su sodybos KLIUKAI vidaus tvarkos taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
2. Norint pasinaudoti dovanų kuponu, būtina išankstinė registracija elektroniniu paštu sodyba.kliukai@gmail.com arba užpildžius UŽKLAUSĄ puslapyje www.kliukai.lt iš anksto informuojant apie dovanų kuponą ir pateikiant dovanų kupono numerį.
3. Pagal sodybos galimybes ir užimtumą, suderinus užsakymo datą, rezervacija patvirtinama. Galioja tik elektroniniu paštu patvirtinta rezervacija.
4. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo / apmokėjimo datos. Galiojimo terminas nurodytas dovanų kupone.
5. Dovanų kupono nepanaudojus per nurodytą galiojimo terminą – kupono galiojimas pasibaigia ir už jo kainą sumokėti pinigai nėra grąžinami.
6. Nespėjus panaudoti kupono jį galima pratęsti 3 mėnesiams nesibaigus dovanų kupono galiojimo terminui. Pratęsimo kaina – 15 % dovanu kupono vertės, bet ne mažiau 30 EUR. Kupono pratęsimas patvirtinamas po apmokėjimo elektroniniu paštu. Paratęsti dovanų kupono galiojimą galima tik vieną kartą.
7. Vienu dovanų kuponu galima atsiskaityti tik už vienos viešnagės paslaugas.
8. Panaudotas dovanų kuponas negrąžinamas.
9. Pamesti ar kitaip prarasti, sugadinti (t.y. neįmanoma perskaityti jo numerio ir/ar galiojimo termino) dovanų kuponai negalioja ir į naujus nekeičiami.
10. Jei užsakomų paslaugų vertė didesnė nei kupono vertė – skirtumas sumokamas grynais pinigais arba bankiniu pavedimu iki atvykimo arba iš karto atvykus.
11. Jei užsakomų paslaugų vertė mažesnė nei kupono vertė – skirtumas negrąžinamas;
12. Dovanų kupono negalima grąžinti ar iškeisti į pinigus;
13. Isigyjant dovanų kuponą, PVM sąskaita-faktūra neišrašoma. Sąskaita faktūra išrašoma tik po paslaugos suteikimo, asmeniui, kuriam faktiškai suteiktos paslaugos.
14. Sodybos KLIUKAI šeimininkas pasilieka teisę keisti dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai pranešti interneto svetainėje www.kliukai.lt